Onze medewerkers zijn vakkundig, vriendelijk en servicegericht. In ons allemaal schuilt een gepassioneerd autoliefhebber met een schat aan kennis en ervaring en samen vormen wij een enthousiast en professioneel team.  Dat is de kracht van Autobedrijf Jos van Boxtel Oss. Wij stellen ons graag persoonlijk aan u voor. Graag tot ziens!

Onze medewerkers 

Wij stellen ze graag aan u voor!

Cees Tak
Cees Tak
Vestigingsmanager

In dienst sinds 2 mei 1989


0412-643355
cees@josvanboxtel.nl 

Arno van de Haterd
Arno van de Haterd
Verkoopadviseur

In dienst sinds 1 mei 2002


0412-643355

arno@josvanboxtel.nl 

Huub Tiellemans
Huub Tiellemans
Verkoopadviseur

In dienst sinds 6 juni 1994


0412-643355

huub@josvanboxtel.nl 

Berry Wiersma
Berry Wiersma
Verkoopadviseur

In dienst sinds 1 april 2015


0412-643355

berry@josvanboxtel.nl 

Pim Tonies
Pim Tonies
Showroomassistent / Junior Verkoopadviseur

In dienst sinds 6 juni 2016


0412-643355

pim@josvanboxtel.nl

Robin van Kaathoven
Robin van Kaathoven
Showroomassistent / Algemeen medewerker

In dienst sinds 19 september 2015


0412-643355

robinvankaathoven@josvanboxtel.nl

Roel van der Pas
Roel van der Pas
Werkplaats receptionist / Schade expert

In dienst sinds 11 juli 2005


0412-643355

roel@josvanboxtel.nl 

Patrick Kapteijns
Patrick Kapteijns
Werkplaats Receptionist

088-4006802
patrick@josvanboxtel.nl

Roy van Lanen
Roy van Lanen
Werkplaats Receptionist

088-4006803

Bob Doetjes
Bob Doetjes
Werkplaats Receptionist

088-4006804

Mariëlle van Rooij
Mariëlle van Rooij
Administratie

In dienst sinds 6 april 2010


0412-643355

marielle@josvanboxtel.nl 

Edwin van Dijk
Edwin van Dijk
Chef werkplaats

In dienst sinds 2 juni 1986


0412-643355

edwin@josvanboxtel.nl 

Twan Verstraten
Twan Verstraten
Autotechnicus

In dienst sinds 1 november 1994


0412-643355

twan@josvanboxtel.nl 

Artwie van Herpen
Artwie van Herpen
Autotechnicus

In dienst sinds 1 juli 2000

Lauri Kluitmans
Lauri Kluitmans
Autotechnicus

In dienst sinds 1 mei 1982

Marvin Egelmeer
Marvin Egelmeer
Autotechnicus

In dienst sinds 3 september 2012

Joop de Gouw
Joop de Gouw
Autotechnicus

In dienst sinds 30 juni 2015

Richard Lagarde
Richard Lagarde
Autotechnicus

Frank van den Hogen
Frank van den Hogen
Medewerker afleveringen

In dienst sinds 1 augustus 2011

Frans Menting
Frans Menting
Personeelszaken


Toyota Cookiebeleid

Onze website maakt gebruik van cookies om u een optimale gebruikservaring te bieden. Als u hiermee akkoord gaat kunt u gewoon verder gaan. In ons cookiebeleid leest u meer over cookies en kunt u indien gewenst uw cookie instellingen aanpassen.